close
تبلیغات در اینترنت
تحرکات ضد شیعی در برخی مناطق سنی نشین


به گزارش «شیعه نیوز» ، پس از اقدامات مختلف وهابیون برای ایجاد تفرقه بین ساکنان مناطق سنی نشین به تازگی یک گروه تندرو که خود را شیعه معرفی می کنند با انجام بدترین رفتارها به مقابله با مظاهر بی حجابی در مناطق سنی نشین پرداخته اند.

این اتقاق در شهرهای سنی نشین ایران و همچنین برخی از مناطق عراق رخ داده است و طی آن این افراد با زدن نقاب به چهره های خود و با استفاده از سلاح سرد، بدون دادن تذکر به زنان و دختران بی حجاب و بدحجاب به ضرب و جرح انان می پردازند و اعلام می کنند در صورت تکرار مجدد این منکر، عواقب جبران ناپذیری به آنها وارد خواهد شد.

بنا بر اظهارات برخی از ساکنان این مناطق، افراد مسلح خود را وابسته به گروه "پاسدار دین" معرفی می کنند و علاوه بر زنان بی حجاب، مردانی را که در پوشش خود از الگوهای غربی استفاده می کنند نیز حمله کرده و آنان را مصدوم می کنند.

به نظر می رسد این قبیل رفتارها با هدف ایجاد بدبینی نسبت به مذهب شیعه در مناطق سنی نشین صورت می گیرد و مطمئنا بخشی از پروژه معاندان برای ایجاد تفرقه بین برادران شیعی و سنی است.
گفتنی است، پیش از این نیز وهابیون با برپایی جلسات سخنرانی در شبکه های تلویزیونی و رادیویی با تحریف آیات قرآن و روایات سعی در اختلاف افکنی بین شیعه و سنی داشتند.


+ نوشته شده در چهارشنبه 14 مهر 1389;ساعت 8:40; توسط ایلیا; |شهادت امام حسین برهمگان تسلیت باد شهادت امام حسین برهمگان تسلیت باد شهادت امام حسین برهمگان تسلیت باد